Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fishing - Rybářství

Obrazek Je to sekundární profese. Ve které budete chytat většinou ryby, ale dájí se chytit i zbraně, bedny aj. . Jakožto rybář strávíte nějaký ten čas u vody z prutem v ruce. K rybáři se perfektně hodí profese cooking (vaření), tam totiž můžete ryby, které chytíte dále upravovat.

 

Obrazek

Jak se stát rybářem

 Najděte rybářského trenéra. Buď ho najdete v hlavních městech, vesničkách. Nebo je také k nalezení u rybníků. Poté co jste se naučili rybaření kupte si rybářský prut. Potom se podívejte do ,,knížky" ,,P" a najděte si obrázek rybolovu (viz nahoře). Tímto tlačítkem budete rybařit.

ObrazekJak rybařit

ObrazekRybářství není žádná profese pro lenochy. Naopak, u této profese musíte být bystří a mít dobrý postřeh. První co musíme udělat je, že si najdeme řeku, rybník. Poté si na sebe vezmeme rybářský prut (prostě na něj klepnětě pravim tlačítkem myši). Dále si otevřeme knížku ,,P" a najdeme si obrázek (viz obrázek nahoře). Klepneme na něj a postava nadhodí. Pote se nám oběví ,,splávek", najeďte na něj a u ,,splávku" se vám zobrazí ozubené kolečko. Až se splávek pohne (poskoči) klepěte na něj pravím tlačítkem myši. Poté se objeví inventář s tím co jste chytili. U rybaření mohou nastat 2 chyby. Ta první je že po kliknutí na splívek se vám ukáže hláška:

,,No fish are hooked" - (volně přeloženo Žádná ryba není na háčku)

Tato chyba nastane pokud klepnete na splávek moc brzo, moc pozdě nebo pokud s rybařením teprve začínáte.

,,Your fish got away!" - (volně přeloženo Vaše ryba utekla)

Chyba nastane pokud na splávek klepnete příliš pozdě. Nebo pokud chytáte někde kde zatím váš skill nestačí (prostě neumí tu danou rybu ulovit)

Pokud je něco k nepochopení úplně dole naleznete video.

Obrazek

Rybářské návnady

ObrazekPro případ, že chcete chytat v oblasti kde zatím nemůžete, si můžete koupit návnadu. Tu seženete u rybářského obchodníka (najdete ho zpravidla hned u rybářského trenéra).

Jak návnadu použít

Nejdřív si návnadu koupíme. Poté naní klepneme pravím a klepneme na rybářsky prut. A naše postava začne návnadu přidělávat. Všechny návnady vydrží 10minut. Bez ohledu jestli jí použijete 2x nebo 30x.

Obrazek

Plovoucí trosky

ObrazekV mořích jezerech atd. je možnost že najdete plavat trosky. Z těchto trosek máte možnost vylovit zamčeně truhli, zbraně aj. Jak na to? Jednoduše. Pokuste se hodit splávek přesně doprostřed trosek. Po něják době trosky zmizí a zase se oběví. Možnost vytáhnout něco z těchto trosek není moc velká dávám tomu tak 30-35%.

 

 

Obrazek

Video jak na rybářství